Radiowy WLAN

Ceny abonamentu w promocji Extranet

Łącze bezprzewodowe w technologi 802.11

Nowa oferta cenowa ważna od 22.10.2017

 

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

 

mini

spoko

extra

vip

Transfer do komputera

6 Mb/s

9 Mb/s

16 Mb/s

24 Mb/s

Transfer od komputera

2 Mb/s

3 Mb/s

6 Mb/s

8 Mb/s

Abonament umowa 24 miesiące

49 zł 59 zł 69 zł 79 zł

 

Dlaczego warto mieć internet od ABI ?

W świecie zdominowanym przez technologie cyfrowe rzeczą coraz bardziej niezbędną jest szybki i niezawodny dostęp do internetu. Oferta ABI zawiera szeroki wachlarz abonamentów spełniających wymagania zarówno osób, które korzystają z niego sporadycznie jak i tych, którzy korzystają z niego bardzo intensywnie.

  • Nieograniczony limitem transfer danych.
  • Dostęp do wszystkich usług. Nie są blokowane żadne porty, co jest dużą zaletą dla użytkowników programów typu P2P.
  • Bezpłatny publiczny adres IP.
  • Możliwość zawieszenia usług na okres do 6 miesięcy w czasie trwania umowy. Przy umowach terminowych umowa przedłuża się o czas na jaki usługa była zawieszona.

 

Nieograniczony limitem transfer danych

Brak ograniczeń transferu danych oznacza możliwość pobierania dowolnej ilości danych z internetu, bez potrzeby dopłacania do abonamentu.

 

 

Opcja darmowego adresu publicznego 

Użytkownicy  mogą w ramach abonamentu skorzystać z ogromnego udogodnienia jakim jest stały, publiczny adres IP. Zaawansowani użytkownicy z pewnością z wielkim zadowoleniem odnotują ten fakt.

 

Możliwość zawieszenia usługi

W przypadku wyjazdu na urlop lub awarii komputera Klienci ABI nie muszą płacić za usługę, z której chwilowo nie korzystają. Każdy użytkownik naszej sieci może zawiesić usługę maksymalnie do 6 miesięcy kalendarzowych (Regulamin ogólny ABI § 14 punkt 6) pod warunkiem ze zgłosi to na piśmie w biurze. Uwaga w przypadku umów terminowych ! Umowa terminowa przedłuża się o czas zawieszenia usługi. Ponowne uruchomienie jest płatne i kosztuje 50 zł.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress