Radiowy WLAN

Ceny abonamentu w promocji Extranet

Łącze radiowe w technologi M5 i AC

Nowa oferta cenowa ważna od 05.11.2019

Dlaczego warto mieć internet od ABI ?

W świecie zdominowanym przez technologie cyfrowe rzeczą coraz bardziej niezbędną jest szybki i niezawodny dostęp do internetu. Oferta ABI zawiera szeroki wachlarz abonamentów spełniających wymagania zarówno osób, które korzystają z niego sporadycznie jak i tych, którzy korzystają z niego bardzo intensywnie.

  • Nieograniczony limitem transfer danych.
  • Dostęp do wszystkich usług. Nie są blokowane żadne porty, co jest dużą zaletą dla użytkowników programów typu P2P.
  • Bezpłatny publiczny adres IP.
  • Możliwość zawieszenia usług na okres do 6 miesięcy w czasie trwania umowy. Przy umowach terminowych umowa przedłuża się o czas na jaki usługa była zawieszona.

 

Nieograniczony limitem transfer danych

Brak ograniczeń transferu danych oznacza możliwość pobierania dowolnej ilości danych z internetu, bez potrzeby dopłacania do abonamentu.

 

 

Możliwość zawieszenia usługi

W przypadku wyjazdu na urlop lub awarii komputera Klienci ABI nie muszą płacić za usługę, z której chwilowo nie korzystają. Każdy użytkownik naszej sieci może zawiesić usługę maksymalnie do 6 miesięcy kalendarzowych (Regulamin ogólny ABI § 14 punkt 6) pod warunkiem ze zgłosi to na piśmie w biurze. Uwaga w przypadku umów terminowych ! Umowa terminowa przedłuża się o czas zawieszenia usługi. Ponowne uruchomienie jest płatne i kosztuje 50 zł.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress